افزایش رضایت شهروندان تهرانی از عملکرد شهرداری در مقابله با کرونا

تهران-ایرنا- رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌لملل شهرداری تهران با اشاره به نتایج نظرسنجی اخیر این نهاد و ایسپا اعلام کرد: رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری در مقابله با اپیدمی کرونا افزایش پیدا کرده است.

غلامحسین محمدی روز چهارشنبه در حساب توییتر خود نوشت: نتایج نظرسنجی اخیر شهرداری تهران و ایسپا حاکی از افزایش رضایت شهروندان از عملکرد شهرداری تهران در مقابله با اپیدمی کرونا طی سه هفته گذشته است.

 رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌لملل شهرداری تهران بیان کرده است: بر اساس یافته‌های این نظرسنجی میزان نارضایتی از ۴۴ درصد به ۳۶ کاهش یافته است.

به گزارش ایرنا، موج اول نظرسنجی دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و ایسپا (مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران) از مردم تهران درباره کرونا ۱۲تا ۱۴ اسفندماه، موج دوم این نظرسنجی، ۲۱ تا ۲۴ اسفند۹۸ و موج سوم آن ۱۶ تا ۱۹ فروردین ماه۹۹ انجام شده است.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن ماه سال ۹۸ کشور را درگیر کرده بر اساس اعلام روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۶۴ هزار و ۵۸۶نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، ۲۹ هزار و ۸۱۲ نفر از بیماران بهبود یافته و سه هزار و ۹۹۳ نفر به علت ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =