ناوگان حمل و نقل عمومی تهران به نام منجی عالم بشریت مزین می‌شود

تهران-ایرنا- بیش از یکهزار پرچم جشن ولادت حضرت صاحب‌الزمان(عج) در قالب ویژه برنامه «سور آسمانی» در ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت توزیع و نصب می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه روابط‌ عمومی فرهنگسرای اندیشه، «سور آسمانی» ویژه برنامه این فرهنگسرا با مشارکت سازمان تاکسیرانی به مناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) است که در سراسر شهر تهران برگزار می‌شود.

ظرفیت بالای سیستم تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهر تهران که روزانه ده‌ها هزار نفر از آن استفاده می‌کنند، فرصت بسیار مناسبی را برای اجرای یک طرح فرهنگی متفاوت در جهت اشاعه فرهنگ مهدویت فراهم آورده است.

بر همین اساس، فرهنگسرای اندیشه از ظرفیت و تاثیرگذاری رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی به عنوان سفیران فرهنگی در سطح شهر تهران استفاده کرده و ویژه برنامه «سور آسمانی» را برگزار می‌کند.

در این ویژه برنامه، بیش از یکهزار پرچم منقش به موضوع مهدویت و نیمه شعبان در بین ناوگان حمل و نقل عمومی شهر توزیع شده و در تاکسی‌ها و اتوبوس‌های سطح شهر تهران نصب می‌شود.

هدف از این برنامه ایجاد توجه گروه‌های سنی مختلف از جمله کودکان و نوجوانان به مفاهیم والای مهدویت و ظهور موعود است.

با توجه به کارکردهای پرچم به عنوان یک نماد بصری و مفهومی در حیات اجتماعی شهر تهران تلاش شده است که هویت دینی و فرهنگی شهرمان با نام منجی بشریت، حضرت مهدی(عج) گره بخورد.

این برنامه از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۷ و فرهنگسرای اندیشه با مشارکت سازمان تاکسیرانی شهر تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =