۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 2065
کد خبر: 83743478
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های قوچان برف‌روبی شد

مشهد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای قوچان گفت: در پی بارش برف شب گذشته تاکنون ۳۶ راهدار با حدود ۲۰ خودرو لجستیک جاده‌های این شهرستان را برف‌روبی و شن‌پاشی کردند.

سهراب عفتی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر هیچ مسیر روستایی و جاده‌ای بین‌ شهری این شهرستان مسدود نیست و راهداران در حال برف‌روبی این مسیرها هستند.

وی ادامه داد: ۸۰ کیلومتر از جاده قوچان - باجگیران، ۲۵ کیلومتر از جاده امام قلی تا گردنه تیوان، ۱۸ کیلومتر جاده رفت‌ و برگشت در فاروج، ۲۰ کیلومتر در جاده قوچان به چناران و ۱۸ کیلومتر هم در جاده قوچان به سرولایت برف‌روبی و شن‌پاشی شده است .

وی گفت: از ساعت ۱۸ دیروز که برف شروع به بارش در جاده‌های این شهرستان کرده است تاکنون ۴۸۰ تن شن و نمک‌ در این جاده‌ها پاشیده شده و این کار همچنان ادامه دارد.

بارش برف در قوچان خسارت نداشت

شهردار قوچان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: بارش برف و باران طی دو روز اخیر هیچ آب‌گرفتگی که منجر به انسداد معابر و خیابان‌های اصلی باشد در پی نداشته است.

علی پیشیار افزود: در حال حاضر تیم‌های خدمات شهری در خیابان‌ها مشغول برف‌روبی هستند و تمامی خیابان‌های اصلی و کمربندی قوچان به‌طور کامل برف‌روبی شده و سه دستگاه گریدر و لودر نیز مسیرهای ورودی و خروجی شهر را برف‌روبی می‌کند.

قوچان با ۱۱ میلیمتر باران و ۶ سانتیمتر برف بیشترین بارندگی خراسان رضوی را از عصر دیروز تاکنون داشته است.

کاهش دمای هوا نیز موجب نگرانی کشاورزان این شهرستان به خاطر احتمال خسارت به محصولات کشاورزی شده است. 

شهرستان ۱۸۰ هزار نفری قوچان در ۱۳۷ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =