معاون حقوقی پرسپولیس: از فیفا خواستار پرداخت مطالبات چوک و گابریل شدیم

تهران- ایرنا- معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: از فیفا خواستار پرداخت مطالبات چوک و گابریل شدیم و با توجه به واکنش آنها، احساس می کنم با درخواست ما موافقت کنند.

مهدی خواجوند روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در رابطه با پرداخت مطالبات سرتن چوک و فرناندو گابریل از سوی محل درآمدهای باشگاه در فیفا گفت: ما نامه‌ای در این باره ارسال کردیم و خواستار پرداخت این مطالبات از سوی فیفا شدیم. فیفا هم در دو نامه پاسخ ما را داد که برداشت ما این است که با پرداخت مطالبات از محل درآمدهای باشگاه موافقت کرده است.

وی افزود: در مورد چوک حتی فیفا از ما خواستار ارائه شماره حساب این مربی شد و به همین فکر می کنم آنها قصد دارند از محل درآمدها مطالبات این مربی را پرداخت کنند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در فرناندو گابریل هم گفت: ما حتی به حکم آمده در این پرونده اعتراض هم نکردیم تا نشان دهیم هدف پرسپولیس پرداخت و رفع این مشکل است و در حال حاضر منتظر هستیم ببینیم چه پیش خواهد آمد.

خواجوند در مورد اعتراض پرسپولیس به پرونده گابریل کالدرون خاطرنشان کرد: در پرونده کالدرون هم پس از شکایت این مربی ما هم اعتراض خود را ارائه کردیم و از طرفی به خاطر فسخ غیرموجه ما هم شکایتمان را به فیفا ارسال کردیم.

وی گفت: همچنین در موضوع شکایت برانکو ایوانکوویچ از فیفا خواستیم که مشروح حکم شکایت را برای ما ارسال کند که منتظر هستیم به دست ما برسد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: می‌خواهیم بدون رخ دادن کوچکترین مشکلی برای پرسپولیس این پرونده‌ها را حل کنیم تا باشگاه وارد چالش جدیدی نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =