۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 83743291
۰ نفر

برچسب‌ها

تداوم بارندگی تا اوایل هفته آینده در خوزستان

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی که از روز سه‌شنبه وارد این استان شده تا یکشنبه هفته آینده فعال است.

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری چهارشنبه بیان کرد: با استقرار و تاثیر سامانه بارشی تا یکشنبه هفته آینده شاهد ابرناکی، رگبار و رعد وبرق در مناطق شمالی ، شرقی و ارتفاعات استان و به صورت پراکنده در دیگر مناطق، وزش باد متوسط تا شدید به ویژه طی پنجشنبه و جمعه و احتمال ریزش تگرگ در برخی نقاط استان خواهیم بود.

وی افزود: در این مدت شمال خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود و با توجه به ماهیت بارش‌های بهاری انتظار تشدید بارش‌ها به صورت نقطه‌ای وجود دارد.

سبزه زاری ادامه داد: میزان بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در دهدز۱۰، مسجدسلیمان ۹.۲، حسینیه اندیمشک ۵.۳، ایذه ۴.۵، گتوند ۲.۶، لالی و هندیجان ۲.۲، رامهرمز ۲، بهبهان ۱.۹، آبادان ۱.۵، بندر ماهشهر ۱.۴، شوشتر۱.۲، اهواز ۰.۷، شادگان و آغاجاری وامیدیه ۰.۳، بستان ۰.۲، و شوش ۰.۰۱ میلیمتر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شب و روز گذشته اهواز و آغاجاری با ۳۷.۱ و دهدز با ۱۱.۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان و حداقل دمای اهواز ۲۰ درجه سانتیگراد گزارش شد.

این اداره کل دیروز در اخطاریه‌ای اعلام کرد: بعدازظهر سه شنبه جاری تا اواسط وقت یکشنبه هفته آینده رگبار و رعدوبرق به شکل متناوب و وزش باد متوسط تا شدید و تند باد لحظه‌ای با احتمال تگرگ در حوضه های آبریز رودخانه های کارون ، مارون و دز و ارتفاعات شرق، شمال‌شرق و شمالی استان پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =