۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۱۳
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83743286
۰ نفر

برچسب‌ها

مشارکت تشکل‌های دینی لرستان در پویش به توان ما

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: تشکل‌های دینی استان در قالب ۱۷۷ گروه جهادی در پویش ملی «به توان ما» جهت مقابله با ویروس کرونا شرکت دارند.

 حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: از اواخر سال گذشته با شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی در کشور به وجود آمد و باعث شد تا هرکس در حد توان خود به میدان بیاید و به مقابله با این ویروس منحوس بپردازد.

وی افزود: در این راستا سازمان تبلیغات اسلامی نیز با راه اندازی پویش ملی «به توان ما» با استفاده از نیروهای هیات های مذهبی برای امداد رسانی به اقشار مختلف جامعه به‌ویژه قشر محروم در سراسر کشور فعالیت می‌کند.

حجت‌الاسلام مهدوی اظهار داشت: سه هزار نفر از مبلغان و اعضای هیات های مذهبی لرستان در قالب ۱۷۷ گروه جهادی ضمن پیوستن به پویش ملی «به توان ما» با حضور گسترده و هماهنگ با ستاد مبارزه با کرونای این استان با ضدعفونی اماکن مذهبی و عمومی، گندزدایی معابر و محله‌های مختلف خصوصاً مناطق محروم، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و معیشتی بین اقشار کم درآمد استان به صورت شبانه روزی در خط مقدم جبهه سلامت در حال خدمت رسانی هستند.

وی  تصریح کرد: از ابتدای راه اندازی پویش ملی "به توان ما" توسط سازمان تبلیغات اسلامی، با اطلاع‌رسانی عمومی این اداره کل به اقشار مختلف مردم تاکنون ۵۱ تشکل دینی و ۱۶ نفر از چهره های شاخص استان از جمله نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد به عضویت این پویش درآمده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =