۲۱ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۸:۳۴
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83743276
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت ورزشی در زمین‌‎های خاکی همدان ممنوع است

همدان- ایرنا- مسوول توسعه ورزش محلات همدان گفت: هیچ‌گونه فعالیت ورزشی در زمین‌های خاکی محلات این شهر وجود ندارد و بازی گروهی در این مناطق ممنوع است.

سعید پناه آبادی روز پنجشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: حتی از معتمدان ورزش مناطق مختلف شهر همدان نیز خواسته ایم تا با توصیه های لازم ، کودکان و نوجوانان را از فعالیت گروهی نظیر"فوتبال گل کوچک" در کوچه ها منع کنند.

وی اضافه کرد: همچنین تمامی چمن های مصنوعی سطح پارک ها که به ورزش محلات اختصاص دارد نیز تعطیل هستند.

پناه آبادی با تاکید بر اینکه اجازه فعالیت در زمین های خاکی محلات در دوره شیوع کرونا داده نشده است، گفت: تمامی تیم ها و گروه های ورزشی محلات نیز همکاری لازم را داشته اند.

مسوول توسعه ورزش محلات همدان خاطرنشان کرد: تعطیلی فعالیت های ورزشی در شرایط شیوع کرونا باعث شد تا زمان لازم برای برنامه ریزی در راستای اجرا و تقویت زیرساخت های ورزش محلات مهیا شود.

وی افزود: ترمیم و بازسازی زیرساخت های ورزش محلات مختلف شهر همدان در این مدت اجرایی شد.

پناه آبادی خاطرنشان کرد: همچنین بازدید میدانی را از زمین های محلات داشتیم تا گزارش های لازم از وضعیت تعمیر و ترمیم آنها جمع آوری شود.

وی با اشاره به اقدام جهادی ورزش محلات در سم زدایی و ضدعفونی کردن محله های مختلف سطح شهر همدان گفت: اعضای کمیته های زیرمجموعه ورزش محلات در این برنامه حضوری چشمگیر داشته اند.

هم اکنون ۱۰ هزار ورزشکار و مربی در ورزش محلات شهر همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =