۲۰ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۳
کد خبرنگار: 924
کد خبر: 83743186
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای آذربایجان‌شرقی زمستانی شد

تبریز - ایرنا - بر اساس اعلام هواشناسی آذربایجان‌شرقی با ورود سامانه بارشی و سفیدپوش شدن و کاهش دمای هوا تا ۴ درجه سانتی گراد زیر صفر در برخی نقاط استان سرمای دیررس بهاره بر استان حاکم شده است.

 رییس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا از بارش برف در تبریز ، اهر سراب ، کلیبر ، بستان آباد و هریس خبر داد و گفت: از بقیه نقاط استان هم بارش باران گزارش شده است.

محمد امید فر با اعلام اینکه دمای هوا در ورزقان، هریس ، سراب و چاراویماق  به ۴ درجه زیر صفر رسیده است ، گفت: روند سرما امروز ادامه دارد و از فردا جوی نسبتا پایدار حاکم می شود .

وی افزود: از روز جمعه سامانه بارشی دیگری وراد استان می شود و موجب بارش باران به صورت رگبار و از روز یکشنبه کاهش نسبی دما خواهد شد. 

وی گفت: فعالیت این سامانه تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه خواهد داتش و در نواحی مرتفع احتمال بارش برف وجود دارد .

امید فر اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته بیشنیه دمای هوا در استان از  عجب شیر با ۱۸ درجه سانتی گراد بالای صفر و بیشترین بارندگی از کلیبر به میزان ۴.۱ میلی متر گزارش شده است .

وی به اعلام اینکه دمای هوای تبریز در ۲۴ ساعت گذشته حداکثر ۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و حداقل صفر درجه بوده است، گفت: دمای فعلی تبریز ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به دیروز ۶ درجه کاهش یافته است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =