چهار هزار بسته بهداشتی بین مددجویان مریوان و سروآباد توزیع شد

سنندج - ایرنا - مددجویان و خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) در شهرستان های مریوان و سروآباد در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، چهار هزار بسته بهداشتی دریافت کردند.

مدیر کمیته امداد مریوان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و استان کردستان توزیع بسته‌های درمانی و بهداشتی بین مددجویان و افراد تحت پوشش و نیازمند در اولویت این نهاد قرار گرفت.

مسعود شهبازی افزود: کمیته امداد امام همگام با سایر ادارات خدمات رسان سه هزار و ۶۱۸ بسته بهداشتی و درمانی را در بین مددجویان و افراد تحت پوشش خود توزیع کرد.

وی یادآور شد: بسته های بهداشتی و درمانی از طریق جمع آوری کمک‌های مردمی و خیرین توسط کمیته امداد کردستان در راستای تصمیمات ستاد پیشگیری از ویروس کرونا تهیه و تحویل کمیته امداد مریوان شد.

مدیر کمیته امداد مریوان اضافه کرد: بسته‌های بهداشتی و درمانی شامل مایع دستشویی، صابون جامد، مایع سفیدکننده، الکل و سایر مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده بود که با همکاری فرمانداری، سپاه مریوان، شهرداری، فنی حرفه ای، آموزش و پرورش، صنایع دستی، امور مالیاتی و اداره استاندارد شهرستان تهیه و در بین مددجویان توزیع شد.

مدیر کمیته امداد امام (ره) سروآباد نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای پیشگیری، کنترل و مبارزه با شیوع ویروس کرونا توزیع اقلام بهداشتی در بین مددجویان و نیازمند شهرستان انجام شد.

کوهسار قاضی زاده افزود: در این راستا ۵۱۸ بسته اقلام بهداشتی با عنوان بسته سلامت اهدایی از سازمان اوقاف و امور خیریه کردستان را با رعایت کامل موازین و توصیه‌های بهداشتی در بین مددجویان شهری ساکن در شهرهای سروآباد و اورامان توزیع کرد.

وی یادآور شد: در راستای حفظ سلامت مددجویان و جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا کمیته امداد به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مددجویان و افراد تحت پوشش از طریق تماس های تلفنی است.

قاضی زاده اضافه کرد: در این راستا اطلاع رسانی های لازم برای عدم مراجعه حضوری مددجویان و افراد تحت پوشش به کمیته امداد انجام شده و شماره تماس واحدهای مرتبط و کارشناسان این نهاد از طریق فضای مجازی به اطلاع مراجعین رسانده شده است.

شهرستان های مریوان و سروآباد با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفری در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و بیش از ۴۰ هزار نفر از جمعیت این شهرستان ها از خدمات و مزایای کمیته امداد بهره مند هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =