۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۵
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 83742551
۰ نفر

برچسب‌ها

 ویژه برنامه‌های نیمه شعبان در شبکه قرآن

تهران-ایرنا- همزمان با سالروز ولادت حضرت اباصالح المهدی (عج) ویژه برنامه‌های زنده «همدلی» و «حریم امن» به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما ؛ همزمان باسالروز ولادت حضرت مهدی (عج) ، ویژه برنامه‌های زنده «همدلی» از مسجد مقدس جمکران و «حریم امن» از حرم مطهر و نورانی امام رضا (ع) به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود.

بر این اساس، برنامه‌ همدلی در شب نیمه شعبان ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ از مسجد مقدس جمکران و برنامه حریم امن از ساعت ۲۱:۲۰ تا ۲۲ با حضور آیت الله علم الهدی از حرم مطهر رضوی به صورت زنده پخش خواهد شد.

همچنین مراسم احیای نیمه شعبان از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد، با پخش ادعیه و اعمال ویژه این شب از مسجد مقدس جمکران تقدیم مخاطبان می شود.

ویژه برنامه سحرگاهی شبکه با عنوان «تسبیح» در روز پانزده و شانزدهم شعبان به صورت ویژه برای ولادت حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تدارک دیده شده است.

یادآور می شود؛ محفل انس با قرآن کریم ساعت ۱۵ روز ولادت حضرت حجت (روحی فداه) با ذکر یاد شهدای سلامت و درگذشتگان بیماری کرونا در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می شود و نیز مراسم پر فیض دعای کمیل نیز در همین روز با قرائت میثم مطیعی بصورت زنده از حرم مطهر رضوی پخش خواهد شد.

«حاضر غایب از نظر» عنوان دیگر ویژه برنامه زنده این شبکه در روز ولادت امام زمان (عج) می‌باشد که از ساعت ۱۱:۲۰ الی ۱۲:۴۰ از مسجد مقدس جمکران پخش خواهد شد.

سخنرانی اساتید و علما در خصوص وجود مقدس حضرت ولی عصر (عج) در بخش های صبحگاهی و عصرگاهی از دیگر برنامه شبکه قرآن و معارف سیما در شب و روز نیمه شعبان می باشد.

خاطر نشان می سازد: شورای معارف سیما برنامه هایی را برای نیمه شعبان در نظر گرفته که مخاطبین شبکه های مختلف سیما می توانند ۱۵ دقیقه قبل از اذان ظهر، قرائت دعای هفتم صحیفه را ملاحظه نمایند و همچنین نماز استغاثه به پیشگاه امام زمان (عج) و دعا در شب نیمه شعبان راس ساعت ۲۳ از برخی از شبکه ها از جمله شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

دیگر برنامه های شورای معارف سیما، پخش احیای نیمه شعبان است که از حرم مطهر امام رضا (ع) شبکه یک سیما، امام زاده علی اکبر (ع) چیذر توسط محمود کریمی شبکه دو، دانشگاه امام صادق (ع) توسط میثم مطیعی شبکه سه، حرم مطهر حضرت معصومه (س) شبکه چهار، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شبکه پنج و مسجد مقدس جمکران از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده این مراسم پخش خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =