۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 83742538
۰ نفر

برچسب‌ها

راه‌اندازی خط تولید دستکش یکبار مصرف در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: خط تولید دستکش یکبار مصرف جهت تامین نیاز مردم استان راه‎اندازی شد.

اسد عبدالهی روز سه شنبه در بازدید از کارخانه های صنایع پزشکی و بهداشتی افرند و داروسازی دانا کاسیان لرستان با بیان اینکه تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به خوبی در حال انجام است، افزود: همکاری مردم استان در رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا بسیار خوب و قابل تقدیر بوده است.

عبدالهی اظهار داشت: در زمینه تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم استان اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته و بخش مهمی از این اقلام در داخل خود استان تولید می شود.

وی بیان کرد: در بحث تولید الکل، مواد ضدعفونی کننده و ژل شستشوی دست نیاز استان تأمین و به مرحله ای رسیدهایم که اقلام مورد تقاضای استان های دیگر را نیز تولید می کنیم.

عبداللهی اضافه کرد: با پیگیریهای انجام شده، ماسک به عنوان یکی دیگر از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم توسط تولید کنندگان داخلی تأمین و به اندازه کافی در داروخانههای سطح استان به تفکیک توزیع میشود.

معاون استاندار لرستان یادآور شد: از دیگر مشکلات استان کمبود دستکش یکبار مصرف است که با آغاز به کار اولین واحد تولیدی استان، نیاز شهرستان خرم‌آباد تأمین شده و با اقدامات انجام گرفته طی چند روز آینده یک خط تولید جدید راه اندازی و اقدام به تهیه این کالا برای تهیه نیاز تمام شهرستان های استان خواهد کرد.

 عبدالهی  گفت: نیاز استان به اقلام بهداشتی برای کادر درمانی و پزشکی به عنوان اولویت اول و نیاز سایر مردم استان در مرحله بعدی است که بخش عمده ای از این اقلام تأمین شده و ما بقی نیاز مردم از خارج استان تهیه و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =