ایثارگران با تولید ماسک حماسه‌های روزهای جنگ را تداعی می‌کنند

تهران - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: ایثارگران با تولید ماسک صلواتی صحنه‌های حماسه‌های روزهای جنگ، در پشت جبهه‌ها را تداعی می‌کنند.  

حمید علی صمیمی در دیدار با جانبازان و رزمندگان گردان انصار الرسول(ص) افزود:‌ ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس این روزها آستین بالا زده و در سنگری دیگر به صورت خودجوش و داوطلبانه مشغول جهاد هستند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در بازدید از کارگاه تولید ماسک گروه جهادی گردان انصار الرسول، از انجام این کار بزرگ جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس که با وجود تمام مشکلات داوطلبانه در این امر خطیر مشارکت کرده‌اند تجلیل کرد.

جهادگران گردان انصارالرسول لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) که روزهای پنجشنبه در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) ایستگاه صلواتی بر پا می‌کردند به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را در تولید ماسک متمرکز کرده و در پشت جبهه مبارزه با کرونا از مدافعان سلامت پشتیبانی می‌کنند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون ۶۲ هزار و ۵۸۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، فوت ناشی از این ویروس در کشور به سه هزار ۸۷۲ نفر رسید.

تولید ۳۰ هزار ماسک با نام و یاد شهدا

بسیجیان ناحیه امیرالمومنین علی علیه السلام در جهت کمک به مردم مثل همیشه حضور پررنگ و موثر در صحنه داشته‌اند و با استعانت از خدای متعال و با زنده نگه داشتن یاد شهدا و روحیه جهادی خود اقدام به برپایی کارگاه‌های متعدد در جهت تولید ماسک، گان و بسته های غذایی جهت توزیع رایگان در بین عموم مردم و بیمارستان‌ها کرده اند.
در این راستا بیش از ۳۰ هزار ماسک و گان و بسته های حمایتی تولید و در اختیار مردم عزیزمان قرار گرفته است.
 این کارگاه‌ها در شیفت‌های مختلف و با تمام ظرفیت مشغول به کارهستند و مثل همیشه بسیج در کنار مردم با بصیرت کشورمان مشغول به خدمت است.

تولید ماسک و لوازم بهداشتی در آستان مقدس امامزاده سید ناصرالدین 

جانبازان، رزمندگان، روحانیون و بسیجیان پایگاه جهادی شهید ابراهیم همت مستقر در آستان مقدس امامزاده سید ناصرالدین از روزهای آغازین سال نو در جهت تولید ماسک بهداشتی توزیع دستکش بهداشتی جهت توزیع رایگان در بین عموم مردم و بیمارستان‌ها اقدامات شایسته‌ای را انجام داده‌اند.

رزمندگان دوران دفاع مقدس و جانبازان وایثارگران این پایگاه جهادی با تولید روزانه ۲ هزار ماسک، ‌ طی شش نوبت محله امامزاده سید ناصرالدین و خیابان خیام را با مواد بهداشتی ضد عفونی کرده و لوازم بهداشتی اعم از ماسک، دستکش و مایع ضد عفونی کننده را میان مردم و خانواده شهدای این محل توزیع نموده‌اند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =