۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۳
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83742473
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرداری تهران به حالت آماده باش درآمد

تهران- ایرنا- مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام کرد:‌بارش گسترده باران از ساعاتی پیش در پایتخت آغاز شده و بدنبال آن تمامی نیروهای خدمات شهری و مدیران ارشد مناطق ٢٢گانه شهرداری تهران در آماده باش کامل هستند.

به گزارش عصر سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران، «اصغر عطایی»، به آخرین وضعیت معابر تهران در پی بارش گسترده باران اشاره کرد و گفت: بارش باران با این حجم از قبل پیش بینی شده بود بر همین اساس امادگی لازم در بین نیروهای خدمات شهری مناطق ۲۲ گانه تهران ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به پیش بینی های انجام شده تمامی مسیل ها و کانالهای سطح شهر به صورت مستمر پاکسازی می‌شود، عنوان کرد: هم اکنون تمامی نیروهای خدمات شهری مناطق و مدیران ارشد شهرداری تهران در آماده باش کامل هستند و روددره ها و مسیل های شهر رصد می شوند.

عطایی با اشاره به آماده باش تمامی مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب اضافه کرد: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی بارش ها تا ٢۴ ساعته اینده به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، بنابراین همه عوامل در آمادگی بالایی قرار دارند و رصد مستمر هم در دستور کار خواهد بود.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران تاکید کرد که تاکنون در هیچ یک از معابر اصلی شهر تهران مشکلی ناشی از آبگرفتگی گزارش نشده است.

طبق پیش بینی هواشناسی استان تهران این سامانه بارشی تا ۲۴ ساعت آینده در تهران فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =