برگزاری غیرحضوری مناقصه‌های شرکت گاز خوزستان

اهواز- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خوزستان گفت: نشست کمیسیون مناقصه‌های این شرکت از طریق ویدئو کنفرانس ویژه پیمانکاران و تامین‌کنندگان در حال برگزاری است.

به گزارش ایرنا عبداله ابول‌پور روز سه شنبه با اشاره به اینکه روند اجرای پروژه‌های این شرکت بر اساس جدول زمان بندی تعیین شده در حال طی کردن مراحل قانوی است، گفت: یکی از مهمترین بخش‌های فرآیند اجرای پروژه‌ها برگزاری مناقصه است که ممکن است تامین کنندگان و پیمانکاران مختلفی در داخل و یا خارج از استان متقاضی انجام آنها باشند.

ابول پور تصریح کرد: به‌منظور کاهش ترددها و تسهیل در انجام فرآیندهای قانونی، کمیسیون مناقصه های این شرکت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور پیمانکاران و تامین کنندگان برگزار می‌شود.

وی همچنین به راه اندازی تونل سلامت در مبادی ورودی ساختمان شرکت گاز در مرکز استان اشاره کرد و گفت: افراد با ورود به این تونل به صورت هوشمند ضدعفونی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان خاطرنشان کرد: این تونل بر اساس استانداردهای HSE  در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا راه اندازی شده که به مرور زمان برای دیگر ساختمان‌های تابعه نصب و اجرا خواهد شد.

عبداله ابول‌پور در بخش دیگری از این گفت‌وگو در خصوص تمدید نحوه محاسبه قبوض بر اساس فصل سرد اظهارداشت: با هماهنگی‌هایی که در وزارت نفت صورت گرفت محاسبه دوره قبض گاز تا نیمه اول اردیبهشت تمدید شد.

وی با تاکید بر اینکه این موضوع شامل مشترکان خانگی است، ادامه داد: این اقدام به منظور کاهش فشار اقتصادی به خانوارها صورت گرفته و باعث کاهش دغدغه شهروندان می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان با بیان اینکه نحوه محاسبه گاز مصرفی در صنایع تغییری ندارد، گفت: تمدید محاسبه قبض گاز مصرفی بر اساس فصل سرد ویژه مصرف کنندگان خانگی است.

وصول مطالبات گاز مشترکان از ابتدای خرداد

مدیرعامل شرکت گاز خوزستان مطالبات این شرکت از مشترکان خانگی و صنعتی در استان را یک هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با این وجود در راستای کاهش فشار اقتصادی به جامعه وصول مطالبات این شرکت از ابتدای خردادماه آغاز خواهد شد.

ابول پور تصریح کرد: این درحالی است که اعلام بدهی‌ها در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی مشترکان انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، تعداد مشترکان خانگی و صنعتی استان خوزستان یک میلیون ۲۰۰ هزار مشترک گاز است که بیشترین تعداد آنها با ۴۰۰ هزار اشتراک مربوط به شهرستان اهواز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =