۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۹
کد خبرنگار: 1057
کد خبر: 83742393
۰ نفر

برچسب‌ها

ترم تحصیلی دانشگاه تهران لغو نمی‌شود

تهران- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان اینکه این دانشگاه در سال ۱۰ تا ۱۲ هزار دانشجوی ورودی و همین اندازه فارغ التحصیل دارد، اظهار داشت: بر همین اساس با آموزش مجازی تا زمان تعطیلی دانشگاه ها، ترم تحصیلی ادامه دارد.

سیدحسین حسینی روز سه شنبه در گفت و گویی که به صورت مجازی با رسانه ها از طریق شبکه الکترونیکی دانشگاه تهران برگزار شد، در خصوص کلاس‌های آموزشی که به صورت مجازی در ایام شیوع کرونا ارایه شد، گفت: هفت هزار و ۵۰۰ عنوان درس در دانشگاه تهران به صورت غیرحضوری ارایه شده است و هر استاد ۳ تا ۴ درس را تدریس می‌کند.
معاون آموزشی دانشگاه تهران ادامه داد: البته ضعف هایی در بعضی بخش های آموزش غیرحضوری وجود دارد که قابل قبول است. اما شرایط موجود گواه از بهبود کیفیت آموزش الکترونیک دارد.
حسینی با تاکید بر اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو برای ترم تحصیلی ۱۴۰۰- ۹۹ دانشگاه تهران، تغییر نمی کند، گفت: همه ظرفیت ها در همه مقاطع به سازمان سنجش و شورای گسترش اعلام شده است. همچنین به دلیل شرایط فعلی و تبعات اجتماعی، موافق لغو کنکور ۹۹ نیستیم.

به دلیل شیوع ویروس کرونا دانشگاه تهران فعالیت های آموزشی خود را به صورت دورکاری و مجازی پیگیری می‌کند. پیش از این نیز رییس دانشگاه تهران به صورت مجازی در خصوص ارسال گزارش سیلاب های کشور به رییس جمهوری با اهالی رسانه گفت و گو کرده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =