۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83742330
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش های البرز تا شنبه آینده ادامه دارد

کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بارش ها که از صبح امروز در استان آغاز شده تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.

آرش بهاروند احمدی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از فعالیت سامانه بارشی می باشد که به موجب آن رخداد رگبار و رعد و برق ، تگرگ ، وزش باد گاهی شدید و لحظه ای، کاهش محسوس دما و در ارتفاعات استان بعضی ساعات برف تا صبح فردا  چهارشنبه مورد انتظار می باشد.

وی بیان داشت : موج بارشی بعدی روزهای پنجشنبه و جمعه وارد البرز می شود و تا روز شنبه شاهد بارش در این استان خواهیم بود.

براین اساس امروز سه شنبه آسمان البرز ابری و مه آلود، وزش باد ، رگبار و رعد و برق ، تگرگ، ارتفاعات بارش ساعتی برف، روز چهارشنبه آسمان نیمه ابری، مه،به تدریج وزش باد شدید و لحظه ای، بعضی ساعات رگبار و احتمال رعد و برق، پنجشنبه ابری و مه آلود، رگبار و رعد و برق، وزش باد ، ارتفاعات کولاک موقت برف، جمعه آسمان ابری و مه آلود، بعضی ساعات رگبار و رعد و برق ، تگرگ ، ارتفاعات کولاک موقت برف و شنبه ۲۳ فروردین ماه آسمان البرزنیمه ابری تا ابری، مه آلود، بعضی ساعات رگبار و رعد و برق خواهد بود.

همچنین طی امروز تا روز شنبه دمای هوای استان البرز بین حداقل ۲ تا ۱۵ درجه بالای صفر در نوسان خواهد بود.

با توجه به ادامه بارش ها احتمال جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر در استان البرز وجود دارد ضمن آنکه حضور مردم و گردشگران در حاشیه رودخانه های استان با مخاطراتی همراه خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =