۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۰
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83742321
۰ نفر

برچسب‌ها

عباسعلی: فرصت خوبی برای بازگشت به میادین دارم

تهران- ایرنا- بانوی المپیکی کاراته ایران که دوران نقاهت پس از جراحی خود را در آلمان سپری می‌کند، گفت: با تعویق بازی‌های المپیک توکیو، فرصت خوبی برای بازگشت به میادین دارم.

«حمیده عباسعلی» که زانوی مصدومش را در آلمان جراحی کرده و اکنون در شهر هانوفر روند درمانی را سپری می‌کند، اظهار داشت: تمرینات فیزیوتراپی خود را در آلمان دنبال می کنم. خوشبختانه روند درمانم خوب پیش می رود و بسیار امیدوارم که در آینده ای نزدیک تمرینات سنگین‌تر را شروع کنم.

وی افزود: تا قبل از شیوع ویروس کرونا در آلمان، همزمان فیزیوتراپی و تمرینات مخصوص زانو را در دستور کار داشتم، اما با تعطیلی باشگاه‌ها تمرکزم را بیشتر روی فیزیوتراپی گذاشتم.

عباسعلی ادامه داد: با پایان تمرینات فیزیوتراپی ام در آلمان به تهران برمی گردم. قرار است در تهران نیز کارهایم با برنامه پزشکان پیش برود تا آماده بازگشت به میادین شوم.

بانوی المپیکی کاراته ایران در پایان خاطرنشان کرد: با تعویق المپیک عجله‌ای برای شروع تمرینات کاراته ندارم. پیش از این قرار بود المپیک تابستان ۹۹ برگزار شود، ولی ویروس کرونا آن‌را حداقل یک‌سال عقب انداخت. حالا فرصت خوبی برای من بوجود آمده تا در کمال آرامش دوران نقاهت را پشت سر بگذارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =