بیش از ١٢۴ هزار عدد انواع ماسک وارد آذربایجان‌غربی شد

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد ۱۲۴ هزار و ۵۵۰ عدد انواع ماسک N۹۵ و ماسک سه لایه پزشکی اهدایی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت وارد استان شد.

غلامرضا بابایی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد ماسک‌ شامل ۳۳ هزار و ۵۶۳ عدد ماسک سه‌لایه و ۹ هزار و ۶۸۴ عدد ماسک N۹۵ است که در راستای حمایت‌ از جامعه سلامت و کادر درمانی کشور تحویل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌ درمانی استان شد.

وی ادامه داد: اولین محموله این ماسک‌های اهدایی تحویل دانشگاه‌های علوم پزشکی ارومیه و خوی شد تا در بیمارستان‌های درگیر با کرونا توزیع و مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور سیاست‌های کلی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز در راستای مبارزه همه جانبه با این ویروس و همراهی کادر درمان کشور در پشتیبانی از حوزه سلامت احاد جامعه بخصوص سفیدپوشان خط مقدم این مقابله تعیین شد.

به گزارش ایرنا، رسیدگی به قیمت‌ها و بازرسی از واحدهای صنفی در طول سال از وظایف سازمان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی است.

با انتشار خبر شیوع بیماری کرونا، برخی افراد سودجو اقدام به احتکار اقلام پیشگیری از این بیماری کردند که در یک هفته گذشته، میلیون‌ها عدد از انواع اقلام شامل ماسک، مواد ضدعفونی کننده و دستکش در آذربایجان‌غربی کشف و ضبط شده‌ است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =