۳۱۸ دستگاه خودرو در خراسان شمالی اعمال قانون شد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: از ابتدای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکنون ۳۱۸ دستگاه خودرو با بی‌توجهی به اجرای طرح در این استان توقیف و یا اعمال قانون شدند.

سردار علیرضا مظاهری روز سه شنبه اظهار داشت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۳ هزار و ۹۸۳ دستگاه خودرو از استان عودت و از خروج یک هزار و ۲۸۷ دستگاه خودرو از خراسان شمالی نیز جلوگیری به عمل آمده است.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۴ هزار و ۵۴۷ دستگاه خودرو با برنامه ریزی های انجام شده به کمربندی های سطح استان هدایت شدند، افزود: توقیف ۲۶ دستگاه خودرو متخلف دیگر نیز در دستور کار قرار گرفته بود که با پیگیری های به عمل آمده این موارد نیز انجام شد.

سردار مظاهری با اشاره به اینکه در حوزه فضای سایبری و شایعه سازی های انجام شده در این فضا در خصوص بیماری کرونا،  تصریح کرد: تاکنون ۱۷ مورد پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قانونی ارسال شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان همچنین با اشاره به اینکه تعداد سه هزار و ۹۳۱ مورد بازدید از اماکن عمومی نیز تاکنون انجام شده است، خاطر نشان کرد: در همین رابطه ۲۲۸ واحد صنفی متخلف نیز با هماهنگی مقام قضایی پلمب شده اند.

سردار مظاهری با تاکید بر اینکه پلیس با تمام توان و حداکثر نیرو برای نابودی این ویروس منحوس در میدان حضور دارد، از شهروندان خواست تا با احساس مسوولیت بیشتری پای کار باشند و توصیه های بهداشتی را نیز همواره سرلوحه خود قرار دهند.

شهرستان بجنورد با ۳۳۰ هزار نفر، بیش از یک سوم جمعیت استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی را در خود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =