تسریع در خدمات دولت الکترونیک برای مقابله با کرونا

تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: با توجه به بحث شیوع ویروس کرونا و ضرورت الکترونیکی کردن ارائه خدمات و جلوگیری از حضور مردم در شعب بانک ها، یکی از ویژگی های مثبت این ویروس تسریع در فعالیت های دولت الکترونیک است.

 به گزارش روز سه شنبه صندوق کارآفرینی امید، «اصغر نوراله زاده » افزود: یکی از الزامات این زمان برای ما فعالیت بانکداری بدون شعبه است و باید به گونه ایی برنامه ریزی کنیم تا در کوتاهترین زمان با  تکمیل پلتفرم ها و زیرساخت های خدمات دولت الکترونیک، مشتریان با حداقل مراجعه به شعب بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

وی همچنین به بحث دورکاری کارکنان اشاره کرد و گفت: سیستم های مورد نیاز باید به گونه ای طراحی و آماده سازی شود تا بتوانیم جلسات داخلی و بین استانی را بدون حضور مستقیم انجام دهیم و امیدواریم که تا پایان فروردین ماه بتوانیم جلسه مشترک مدیران ستادی و استانی صندوق را به صورت مجازی برگزار کنیم.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ادامه داد: به منظور به حداقل رساندن حضور افراد در فضاهای عمومی و سطح شهر در صدد هستیم تا با به روزرسانی و تکمیل سامانه داخلی صندوق، بخشی از فعالیت ها با قابلیت رصد، کنترل و شاخص گذاری به صورت دورکاری توسط کارکنان انجام شود. 

نوراله زاده با اشاره به ضرورت به کارگیری سامانه‌های یکپارچه خدمات دولت الکترونیک گفت: با برقرار شدن ارتباطات دیتابیسی با سایر سازمان های همکار در بحث احراز هویت مانند وزارت صمت، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان فنی و حرفه ای و...، احراز هویت و انجام استعلامات لازم به صورت آنلاین انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha