تصویب اختصاص بسته حمایتی به فعالان پارک علم و فناوری فارس

شیراز-ایرنا- مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس گفت: هیات رئیسه این پارک با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم حمایت از شرکت‌های فناور، اختصاص بسته حمایتی به شرکت‌های مستقر در این نهاد را تصویب کرد.

ابوذر عفیفی‌پور، سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از جمله مصوبه‌های هیات رئیسه پارک علم و فناوری، می‌توان به تخفیف ۵۰ درصدی اجاره‌بهای دفاتر شرکت‌ها برای سه ماهه نخست سال ۹۹ و تخفیف ۳۰ درصدی تعرفه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی در سه ماهه اول سال ۹۹ اشاره کرد.
مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس بیان داشت: از دیگر مصوبه‌های این نشست، ارایه تسهیلات تجاری‌سازی با اولویت شرکت‌های فعال در حوزه مقابله با کرونا، ارایه تسهیلات خدماتی به شرکت‌های فعال در حوزه مقابله با کرونا به صورت یکجا، معرفی شرکت‌های فعال در حوزه کرونا در وب‌سایت و مشارکت در ساخت تیزر تبلیغاتی برای آنها و همچنین تمدید قراردادهای اجاره واحدهای فناور تا پایان اردیبهشت ۹۹ است.
عفیفی‌پور افزودد: تعویق یک ماهه چک‌های بازپرداختی که سررسیدشان تا پایان فروردین ۱۳۹۹ است، از دیگر موارد تصویب شده در قالب این بسته حمایتی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =