۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 1825
کد خبر: 83742122
۰ نفر

برچسب‌ها

واحدهای خسارت دیده از سیل در ریگان بازسازی می‌شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان گفت: واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل منطقه دهرضا شهرستان ریگان بازسازی خواهد شد.

علی اکبر سلطانی روز سه شنبه در سفر به ریگان و بازدید از مناطق سیلزده افزود: سیل چند روز گذشته این شهرستان هزاران واحد مسکونی را دچار خسارت کرد که با تامین اعتبار بازسازی این واحدهای مسکونی آغاز می شود.

وی تصریح کرد: همچنین تسهیلات بلاعوض به حساب مالکان واحدهای مسکونی خسارت دیده ریگان واریز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان تصریح کرد: کارشناسان بنیاد مسکن تمام واحدهای خسارت دیده از سیل را کارشناسی و برآورد خسارت کرده اند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در گذشته واحدهایی مقاوم سازی شده در روستاهای ریگان ساخته شده است بیان داشت: مابقی واحدهای غیراستاندار در ریگان مقاوم سازی خواهد شد.

امام جمعه ریگان نیز با اشاره به اینکه سیلاب خسارت های زیادی به زیرساخت های این شهرستان در روستاها وارد کرده است، خواستار مقاوم سازی واحدهای مسکونی در این مناطق شد.

حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی تصریح کرد: با توجه به وجود سیل بندها در شهرستان ریگان ما همه ساله در منطقه دهرضا شاهد بروز سیل هستیم.

وی عنوان کرد: سیلاب اخیر جاده دسترسی به برخی مناطق ریگان را که تخریب و مردم این مناطق را با مشکلاتی مواجه کرده است.

امام جمعه ریگان گفت: سیل همزمان در شرق و جنوب استان کرمان رخ داد اما شرق این استان مورد بی مهری مسئولان استانی قرار گرفت.

وی خواستار واگذاری امکانات و اعتبارات به مناطق سیل زده شهرستان ریگان از جمله روستاهای منطقه دهرضا شد.

سیلاب اخیر ۱۰۰میلیارد تومان به بخش های مختلف کشاورزی و عمرانی شهرستان ریگان خسارت وارد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =