۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83742089
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در جاده اردبیل - سرچم عادی شد

اردبیل _ ایرنا _ رییس پلیس راه جاده ارتباطی اردبیل - سرچم گفت: با ذوب شدن برف و یخ سطح جاده تردد در این جاده بصورت عادی و بدون استفاده از زنجیرچرخ صورت می‌گیرد.

سرهنگ علیرضا صحبتی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حالی که تا ساعت ۱۰ پیش از ظهر امروز به علت بارش برف همراه با کولاک و یخ‌بندان سطح جاده ارتباطی اردبیل - سرچم ترد خودروها  در چند نقطه کوهستانی و برف‌گیر با استفاده از زنجیرچرخ صورت می‌گرفت، هم‌اکنون با نمک‌پاشی سطح جاده از سوی راهداران و گرم شدن تدریجی هوا تردد خودروها عادی شده است.

وی با بیان اینکه با وجود ذوب شدن برف و یخ سطح جاده به علت ادامه بارندگی برف در طول مسیر سطح جاده خیس و لغزنده است لزوم رعایت احتیاط در زمان حرکت در این مسیر برف گیر جنوب استان اردبیل را به همه رانندگان عبوری ازاین محور توصیه کرد .

وی اظهارداشت: با توجه به مسدود بودن راه‌های ارتباطی منتهی به استان گیلان در جنوب استان اردبیل برای قطع زنجیره بیماری کرونا از اسفند سال گذشته و با وجود بارش برف سنگین همراه با کولاک در راه خلخال به اسالم  این راه‌ها تا زمان اعلام مسوولان منطقه مبنی بر عادی شدن شرایط بیماری کرونا همچنان برروی خودروها از ۲ سمت گیلان و استان اردبیل بسته بوده و تنها جاده ارتباطی خلخال با خارج از این شهرستان راه خلخال - فیروزآباد و اتصال به جاده اردبیل - سرچم است.

رییس پلیس راه جاده اردبیل - سرچم افزود: لازم است مردم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت سفر ضروری رعایت قوانین رانندگی، سرعت مطمئنه، حفظ فاصله طولی مناسب و همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی و زنجیرچرخ توسط رانندگان  در زمان عبور از جاده اردبیل - سرچم الزامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =