سامانه خرید از راه دور محصولات مشاغل خانگی در اراک راه‌اندازی شد

اراک - ایرنا - مدیر سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان مرکزی از راه اندازی سامانه خرید محصولات از راه دور مشاغل خرد و کوچک خانگی در شهر اراک خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان مرکزی، « فاطمه غنی‌پور» افزود: این سامانه با هدف شکست کرونا و کمک به رونق اقتصادی و تحقق شعار سال با عنوان جهش تولید به همت جهاددانشگاهی استان راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان مرکزی و به منظور حمایت از مشاغل خانگی و کمک به معیشت فعالان حوزه مشاغل خانگی و پویش در خانه بمانیم، این سامانه با هدف دسترسی آسان به مواد ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک و کمک به فروش محصولات خانگی زنان سرپرست خانوار شکل گرفته است.

 غنی پور با اشاره به اینکه صاحبان کسب و کارهای کوچک و خانگی می‌توانند محصولات خود را به صورت رایگان در این سامانه تبلیغ کنند، افزود: این سامانه به نشانی jdshop.ir برای همشهریان اراکی خدمات آنلاین ارایه می‌دهد.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان، بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و نخستین مورد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در این استان در اول اسفندماه سال ۹۸ پس از شهر قم به ثبت رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =