۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۹
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 83741967
۰ نفر

برچسب‌ها

دعا برای رفع بلای کرونا در شب نیمه شعبان

خرم‌آباد- ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز از مردم شهرستان خواست همزمان با میلاد امام مهدی (عج) با تضرع و توسل به ائمه اطهار برای رفع مشکل شیوع بیماری کرونا دعا کنند.

سرهنگ‌ محمد برامکی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: تضرع و توسل به انوار پاک  ائمه اطهار برای رفع بلا  سنت قرآن و سیره اولیای خدا و بزرگان دینی است و اینک با در نظر گرفتن ابتلا به بلای شیوع  ویروس منحوس کرونا و بیماری خطرناک ناشی از آن و اعتقاد و ایمان راسخ قلبی به اینکه شفا دست ذات اقدس احدیت می‌باشد ضمن تاکید بر ضرورت رعایت دقیق اصول بهداشتی و مصوبات لازم‌الاجرای ستاد ملی مبارزه با کرونا از مردم شریف و متدین الیگودرز می خواهیم همزمان با میلاد امام زمان برای رفع این بلا دست به دعا شوند.

وی اظهار داشت: شب نیمه شعبان با توکل به خداوند و توسل به صاحب الزمان (عج) مردم شریف شهرستان بر بالای پشت بام های منازل خود  نغمه مبارک یا صاحب الزمان عج را سر می دهند و هم زمان  از  بلندگوهای مساجد، حسینیه ها، هیات و پایگاهها پخش خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز افزود: نور افشانی چند نقطه شهر به همت گروههای جهادی و هیاتهای مذهبی که بصورت زنده در  شبکه اینستاگرام قابل مشاهده است از دیگر برنامه های شب نیمه شعبان در این شهرستان است.

سرهنگ برمکی بیان کرد: همچنین با حضور کانون و بسیج مداحان شهرستان ۱۲ گروه مداحی با سیستم صوتی در سطح شهر دعای فرج را درشب میلاد امام زمان برگزار خواهند نمود.

وی همچنین به راه اندازی قرارگاه جهادی حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام شهرستان الیگودرز در موکب ها، گروههای جهادی، خیریه ها، هیات ها و پایگاههای مقاومت بسیج اشاره کرد و افزود:
یکی از ثمرات بزرگ این قرارگاه جهادی وحدت همدلی، هم افزایی و کارهای هدفمند برای رضایت خداوند و شهروندان است.

وی از زحمات کادر درمانی و بهداشتی و همه جهادگران سلامت شهرستان در مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا قدردانی کرد.

الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =