آموزش برخط دانشگاه آزاد هرمزگان با نظم و کیفیت بیشتر استمرار می‌یابد

بندرعباس - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: کلاس‌های آموزش برخط این دانشگاه در راستای دادن خدمات بهتر به دانشجویان با تلاش کارکنان، با نظم و کیفیت بیشتری استمرار می‌یابد.

احسان کامرانی روز سه شنبه در اولین نشست هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان اظهار داست: تا زمان گذر از شرایط کنونی باید خدمات دانشجویی توسط بخش‌های واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان به طور منظم داده شده و پاسخگویی به آنان برای رفع کردن مشکل‌هایشان آنان در اولویت قرار داشته باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹ امسال سالی خاص محسوب می‌شود که همکاری بیشتر در زمینه رعایت بهداشت فردی و اجتماعی همگان را می ‌طلبد شد و تنها راه عبور از وضعیت کنونی، رعایت بهداشتی در کنار کادر پزشکی و پرستاری است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان بیان داشت: تولید علم و حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل نو و توجه به گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان به‌خصوص تولید مواد بهداشتی در حوزه معاونت علوم پزشکی بیشتر مورد توجه قرار گیرد و شیوع کرونا در جامعه اهمیت سرمایه‌گذاری بیشتر برای تولید کالاهای پزشکی از جمله مواد ضدعفونی‌کننده و سایر لوازم این بخش را نشان داد.

کامرانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حرکت منسجم‌تر و بهتر دانشگاه‌ها برای رسیدن به توسعه پایدار در ادامه منویات مقام معظم رهبری با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» را باید مد نظر داشته باشیم.

به گفته کامرانی؛ محقق کردن شعار «رونق تولید» ادامه و تکمیل فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب در سال‌های پیش است که امسال نیز باید با مد نظر قرار دادن آن تأکیدها و حرکت در مسیر نوین جهش تولید سالی بهتر رقم بزنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =