۱۹ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83741929
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۱۲۲ هزار و ۹۵۷ نفر در مبادی ورودی گناوه تب سنجی شدند

گناوه - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: ۱۲۲ هزار و ۹۵۷ نفر در اجرای طرح ملی پایش ایستگاه‌های سلامت مقابله با ویروس کرونا در مبادی ورودی و خروجی این شهرستان تب سنجی شدند.

عبدالعلی صیادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در مدت اجرای این طرح از مجموع افراد پایش شده ۱۸  نفر مشکوک به بیماری کرونا  بودند که پس از بررسی علایم برای آزمایش به مراکز درمانی شهرستان ارجاع شدند.

وی اظهارداشت: طرح ملی پایش سلامت برای مبارزه با کرونا پس از فراخوان اعضا از ۹ اسفند تا ۱۵ فروردین امسال در پنج پایگاه مبادی ورودی و خروجی شهرستان مستقر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: ۱۶۰ داوطلب با این جمعیت در اجرای این طرح به صورت مستمر و شبانه روزی همکاری و مشارکت کردند.

وی بیان کرد: اجرای طرح ملی خدمات بشر دوستی اعضای سازمان جوانان  جمعیت هلال احمر در این شهرستان با موضوعات سلامت روان و نشاط اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و سایر اعضای خانواده در فضای مجازی در ایام نوروز برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: در این طرح پس از فراخوان اعضای جوان از ۲۹ اسفند ۹۸ تا سیزدهم فروردین امسال در پایگاه‌های تب سنجی بندرریگ، روستاهای جزیره شمالی و جنوبی، گوابین و میدان امام علی (ع) گناوه به عنوان تیم سحاب در کنار امدادگران با پایش بیش از ۲ هزار نفر از هموطنان ایفای نقش کردند.

صیادی افزود:  اعضای جوان علاوه بر این خدمات در زمینه دوخت ماسک و ضدعفونی معابر همکاری کردند.

وی ادامه داد: همچنین برنامه اشتراک‌گذاری احساسی کودکان و نوجوانان با انتشار و انعکاس جشنواره‌های نقاشی و خاطره در پویش‌ها به غنی سازی اوقات فراغت این قشر در منزل صورت گرفته و تاکنون  ۶۰ نفر به پویش های متنوع در خانه ماندن پیوستند.

صیادی افزود: اجرای طرح نشاط اجتماعی با انجام کنسرت و برنامه های طنز به صورت پخش زنده در فضای مجازی بمناسبت اعیاد شعبانیه به همت کانال خبری گناوه ۲۴ و با همکاری این جمعیت نیز باهدف ماندن در خانه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است.

وی بیان کرد:  سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی و امدادی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نکرد و پس از اجرای طرح پایش سلامت در آمادگی کامل بسر می‌برد.

شهرستان گردشگری گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =