تدفین عکاس هرمزگانی بدون تجمع انسانی باشد

بندرعباس-ایرنا-مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تسلیت درگذشت سعید دانشور عکاس جوان خبرگزاری میزان در استان توصیه کرد آیین تدفین وی بدون تجمع انسانی باشد.

علوم پزشکی هرمزگان دکتر فاطمه نوروزیان روز سه شنبه افزود: با جمع بندی مجموع شرایط، دانشگاه علوم پزشکی پس از بررسی های کامل  به این نتیجه رسیده است که تدفین ایشان باید طبق پروتکل های بیماران مبتلا به کرونا انجام شود.

دکتر نوروزیان تصریح کرد: علائم و نشانه های اظهار شده توسط متوفی در زمان مراجعه به درمانگاه شرکت گاز و نتیجه رادیولوژی و سایر نشانه های بالینی مشکوک بودن وی به کرونا را تایید می کند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت:هرچند تست کرونای انجام شده پس از درگذشت مرحوم منفی بوده  اما با توجه به وجود درصد کمی خطای آزمایشگاهی  و مثبت بودن سایر شواهد و علائم ، احتمال فوت بر اثر کرونا تقویت شده است.

نوروزیان یادآور شد:با توجه به شرایط یاد شده برگزاری مراسم تشییع جایز نبوده و بطور قطع روح این فعال رسانه ای وظیفه شناس و همچنین خانواده داغدار و فهیم ایشان نیز راضی به تهدید سلامت دوستداران این عکاس محبوب نخواهد بود.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی ضمن تسلیت مجدد این اتفاق تلخ، در تدفین متوفی طبق پروتکل های تعریف شده ، در کنار خانواده ایشان خواهد بود.

زنده یاد سعید دانشور روز یکشنبه ۱۷فروردین ماه جاری درگذشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =