امکان استفاده محدود از آزمایشگاه برای دانشجویان تربیت مدرس فراهم شد

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه تربیت مدرس گفت: در حال حاضر پیش‌بینی کردیم دانشجویان دکتری بتوانند در حد مختصر و بدون ایجاد ازدحام از آزمایشگاه‌ها و برخی کلاس‌ها استفاده کنند.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه تربیت مدرس، محمدتقی احمدی افزود: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پروتکلی برای نحوه اجرای دستور رییس جمهور به دانشگاه ابلاغ کرده است و طبق این پروتکل برنامه ریزی خواهیم کرد.
وی افزود: در حال حاضر پیش بینی کردیم دانشجویان دکتری بتوانند در حد مختصر و بدون ایجاد ازدحام از آزمایشگاه ها و برخی کلاس ها استفاده کنند.
احمدی تصریح کرد: از آنجایی که امروزه سفرهای بین شهری با محدودیت همراه است، به هیچ عنوان احضار دانشجویان غیربومی را صلاح نمی دانیم و تنها دانشجویانی که در تهران هستند و در سایت های نزدیک به پردیس دانشگاه حضور دارند، می توانند با هماهنگی اساتید خود از آزمایشگاه و برخی کلاس ها استفاده کنند.
رییس دانشگاه با بیان اینکه موضوع آموزش مجازی همچنان ادامه پیدا می کند، گفت: با توجه به محدودیت های سفر بین شهری هنوز شرایط حضور دانشجویان خارج از تهران در کلاس ها آماده نیست و خوابگاه ها هم همچنان بسته خواهد ماند.
وی تصریح کرد: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا در آینده اقدامات لازم را انجام دهد ما نیز برای آماده سازی خوابگاه ها امادگی لازم را خواهیم داشت، اما با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده فعلا نیازی به تجهیز و آماده سازی خوابگاه ها است.
رییس دانشگاه با تاکید بر اینکه تمامی خوابگاه های این دانشگاه خالی هستند، افزود: اگر در آینده آزادی سفر بین شهری فراهم شود، دانشگاه تربیت مدرس نیز  حضور دانشجویان غیربومی را با هماهنگی های لازم انجام خواهد داد تا بتوانیم به صورت بسیار محدود دانشجویان را در خوابگاه اسکان دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha