شایعه‌ است: ابتلای مدیر شبکه سه به کرونا

تهران- ایرنا- یکی از روزنامه های ورزشی در صفحه اینستاگرامی خود مدعی شد مدیر شبکه سه به کرونا مبتلا شده است که البته این خبر تاکنون در حد شایعه بوده و از سوی دیگر مدیران این شبکه تایید یا تکذیب نشده است.

از ابتدای شیوع کرونا در شهرهای بیشتر کشور، چندین مقام مسوول به این بیماری مبتلا شدند. ابتلای این افراد مطرح به خصوص در حوزه بهداشت و درمان ثابت می‌کند که مسوولان کشور همگی به فکر ریشه‌کن کردن این ویروس هستند و مردم هم باید در این راه با رعایت نکاتی که توسط متولیان بهداشت گفته می‌شود و عدم توجه به خبرهای جعلی و شایعه در این راه به مسوولان کمک کنند. ابتلای علی فروغی مدیر شبکه سه به کرونا یکی از شایعه هایی بود که در فضای مجازی منتشر شد.

شایعه: ابتلای علی فروغی مدیر شبکه سه به کرونا

پاسخ به شایعه: پس از انتشار خبرهایی درباره ابتلای مدیر شبکه سه به بیماری کرونا، مدیر روابط عمومی این شبکه توضیحاتی دراین‌خصوص ارائه کرد. کوروش کمره‌ای مشاور علی فروغی نوشت: رسانه‌ای با تاخیر خبر ابتلای مدیر شبکه سه به کرونا را منتشر کرده است. ایشان در ایام تعطیلات نوروز برای مراعات حال همکاران و انجام کارهای ضروری در ساعات غیر اداری در شبکه حاضر شدند و با بهبود شرایط از اول هفته طبق روال عادی در شبکه حضور دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =