مرکز آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی راه‌اندازی شد

بیرجند - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مرکز آموزش الکترونیک این واحد برای ارایه خدمات بهتر به فراگیران در استان خراسان جنوبی راه‌اندازی شد.

جلال‌ الدین صادقی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با راه‌اندازی این مرکز، آموزش‌های مجازی کوتاه مدت به ۲ صورت آنلاین و آفلاین و در رشته‌های علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

وی گفت: فراگیران می‌توانند در اوقات فراغت خود به یادگیری مهارت بپردازند و گواهینامه پایان دوره را نیز دریافت کنند.

رییس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه آموزش و فراگیری دانش و مهارت تعطیل ناپذیر است اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود کشور در مواجهه با ویروس کرونا، امکان آموزش به صورت حضوری فراهم نیست ولی نباید این موضوع دلیلی بر فراموش کردن آموزش و یادگیری باشد.

وی تصریح کرد: در این روزها که خانه‌نشینی و عدم حضور در اجتماعات مورد تاکید است می‌توان از فرصت ماندن در خانه به بهترین نحو برای مطالعه و آموزش استفاده کرد.

صادقی گفت: آموزش مجازی و الکترونیک بهترین راهکار برای مهارت‌افزایی در این شرایط است تا بتوانیم از فرصت پیش آمده استفاده بهینه را داشته باشیم.

وی ادامه داد: در عصر حاضر و براساس تجربه حاصل از آموزش در سالیان گذشته باید پذیرفت که آموزش الکترونیکی یک ضرورت محسوب می‌شود.

رییس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: این روش بسیاری از محدودیت‌های معمول در آموزش فیزیکی را حذف کرده و با افزودن شرایط شبیه سازی شده کمک آموزشی، محیط مطلوب را برای انتقال اطلاعات آموزشی فراهم کرده است.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع آموزش و یادگیری، جهاد دانشگاهی استان اقدام به راه‌اندازی مرکز آموزش الکترونیک کرده است تا بتواند با شیوه‌های جدید، پاسخگوی نیازهای آموزشی فراگیران و علاقه‌مندان باشد.

افراد برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی الکترونیکی www.jdkhj.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =