پزشکیان: می‌توانیم کرونا را با قدرت زمین‌گیر کنیم

تهران- ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با قدردانی از دست‌اندرکاران مقابله با ویروس کرونا گفت: اگر یک ماه با قدرت عمل کنیم می‌توانیم ویروس را زمین‌گیرکنیم .

«مسعود پزشکیان» نایب رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه روز سه‌شنبه را برعهده داشت در آغاز جلسه گفت: جلسه امروز بیشتر بحث راجع مساله کرونا است که کشور ما و کل جهان را با آن درگیر کرده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: از وزرای کشور و بهداشت، و همچنین معاون رییس جمهوری (محمد باقر نوبخت) دعوت شده که در جلسه حضور داشته باشند و گزارشی از وضعیت بیماری ارائه دهند  پس از خاتمه صحبت های وی، جمعبندی خواهیم داشت.

پزشکیان سپس با قدردانی از تلاش‌های ارتش، سپاه پاسداران، دولت، کادر درمان و صدا وسیما در مقابله با ویروس کرونا، گفت: آنچه مهم است و باید انجام دهیم این است که اگر یک ماه با قدرت عمل کنیم می‌توانیم ویروس را زمین‌گیر کنیم؛ با اقدامات عالمانه و با مشارکت مردم خواهیم توانست این مسائل و همچنین مسائل اقتصادی، معیشتی و گرفتاری‌هایی موجود را حل کنیم.

وی در ادامه  از وزیر بهداشت دعوت کرد گزارش خود درباره مقابله با بیماری کرونا را ارائه کند که وزیر بهداشت در جلسه حضور نداشت.

پزشکیان در واکنش عدم حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وزیر قرار بود ساعت ۹ اینجا حاضر باشند الان هم که ساعت ۹ و نیم است و جاده ها هم خلوت است مساله را جدی نگرفته اند.

وی سپس از نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه خواست که برای صحبت در این باره حاضر شود که وی نیز حضور نداشت و پزشکیان گفت که معلوم است که جلسه را جدی نگرفته‌اند و سپس از روسای کمیسیون‌ها خواست که درباره اقدامات انجام گرفته صحبت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =