حسینی: بهتر است لیگ را تعطیل کرده و کسی را قهرمان معرفی نکنند

تهران- ایرنا- دورازه‌بان تیم استقلال گفت: روزهای سختی است؛ برای احترام به حقوق دیگران در خانه می‌مانیم؛ بهتر است لیگ را تعطیل کرده و کسی را قهرمان معرفی نکنند.

سید حسین حسینی در خصوص روزهای قرنطینه اظهار داشت: این روزها به طور کلی سخت است. ما هم به دلیل شرایط کشور و برای احترام به حقوق دیگران در خانه ماندیم. خود من در خانه تمرین می‌کنم و تلاش کرده‌ام تا خانه را مثل یک باشگاه ورزشی کنم.

وی در خصوص سال ۹۸ گفت: رفتن (آندره‌آ) استراماچونی‌ باعث شد تیم ما افت روحی کند و ۵ امتیاز را به راحتی از دست دادیم که خیلی به ضرر ما شد. با آمدن فرهاد مجیدی شرایط بهتر شد ولی شرایط مدیریتی بهم ریخت و حتی رفتن‌مان به دبی با سختی همراه بود و خیلی زود بعد از آن راهی قطر شدیم که این دو بازی تیم را خسته کرد. به هرحال مشکلات مالی هم در این سال وجود داشت که امیدوارم با حضور مدیرعامل جدید مشکلات حل شود. شنیده‌ام که وی کار بلد است و امیدوارم مشکلات را حل کند تا تیم به آرامش برسد و دیگر شاهد تغییر و تحول در حوزه مدیریت نباشیم تا به آنچه که حق هواداران است، دست پیدا کنیم.

‌گلر استقلال در خصوص سرنوشت لیگ برتر تاکید کرد: فکر نمی‌کنم حتی اول اردیبهشت‌ماه هم بتوان تمرینات را شروع کرد چون تیم‌ها حداقل ۵۰ نفر هستند و یک ناقل می‌تواند اعضای تیم و خانواده آن‌ها را درگیر کند. به نظرم این اتفاق در صورت بروز، یک فاجعه است. بهتر است لیگ را تعطیل کنند و کسی را قهرمان معرفی نکنند. بازی‌های زیادی باقی مانده است و ما خواهشمندیم  هرچه سریعتر تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری لیگ را اعلام کنند.

وی با اشاره به اتفاقات سال گذشته عنوان کرد: سال ۹۸ برای من خوب بود. به دنیا آمدن دخترم بهترین اتفاق بود و از لحاظ ورزشی هم باید بدانید ۲-۵-۳ سیستمی تهاجمی است. کلین شیت کردن در این سیستم به دلیل تهاجمی بودن سیستم بسیار سخت است. خیلی وقت‌ها برخی افراد به مدافعان استقلال ایراد می‌گرفتند ولی فوتبالی‌ها به خوبی می‌دانند ما بیشتر روی ضدحمله گل خوردیم. همچنین در محوطه جریمه ما توپ به مهاجم حریف می‌رسید. به هرحال سیستم دفاعی وینفرد شفر با سیستم تهاجمی استراماچونی متفاوت بود و تا هماهنگ شدن بازیکنان، این موضوع مشکلاتی را به همراه داشت.

وی افزود: مطمئن باشید من همیشه با تمام انگیزه و توان درون دروازه قرار گرفتم و قبل از اینکه سنگربان استقلال باشم، هوادار استقلال هستم و هواداران بدانند همیشه با جان و دل از دروازه تیمم حفاظت می‌کنم. دوست دارم منصفانه‌تر به استقلال نگاه شود.

حسینی در خصوص خاطره اش از سال گذشته گفت: بازی رفت مقابل  الهلال که دو بر یک بردیم، بهترین خاطره‌ام بود. بازی با تراکتور و دو مصاف با الکویت و الریان هم خیلی خاطره‌انگیز بود.‌

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =