انبار احتکار مواد بهداشتی در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- مسول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) همدان اظهار داشت: سازمان اطلاعات سپاه همدان در راستای ماموریت مبارزه با تخلف و جرائم حوزه بیماری کرونا موفق به شناسایی انباری از مواد بهداشتی شدند.

سرهنگ پاسدار علی اکبر کریم پور روز دوشنبه در این باره بیان کرد:  این انبار حاوی حدود ۷۵ هزار انواع دستکش های لاتکس جراحی، مقدار قابل توجهی محلول ضدعفونی کننده و عینک پزشکی بوده است.

وی اضافه کرد: با توجه به نیاز ضروری استان به این اقلام، وسایل کشف شده تحویل معاونت غذا و دارو برای توزیع در بیمارستان ها شد همچنین پرونده برای رسیدگی قضایی به اداره تعزیرات حکومتی همدان تحویل شد.

سرهنگ کریم پور از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک در این زمینه را از طریق تلفن ۱۱۴ یا رده‌های اطلاعاتی در سطح شهرستان‌ها اطلاع رسانی کنند.

یادآور می شود اواسط اسفند سال گذشته اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده احتکار شده در شهرستان‌های همدان، ملایر و نهاوند توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات سپاه استان همدان کشف و ضبط شد.

به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ، تاکنون  ۶۰ هزار و ۵۰۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۳۶ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به سه هزار۷۳۹ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =