۳۰۰ راه فرعی در شهرستان های چرداول و هلیلان مسدود شد

ایلام - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیریت ستاد مبارزه با کرونای شهرستان های چرداول و هلیلان گفت: ۳۰۰ راه فرعی در این ۲ شهرستان در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی مسدود شده است.

معروف بسطامی روز دوشنبه از مبادی ورودی های استان در شهرستان های چرداول و هلیلان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های مبارزه با کرونا و اجرای طرح فاسله گذاری اجتماعی در این ۲ شهرستان قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید که با حضور فرمانداران ۲ شهرستان و جمعی از مسئولان محلی  انجام شد، افزود: در مدت اجرای طرح های مقابله با ویروس کرونا در این ۲ شهرستان، تمام راه های ورود به تفرجگاه های طبیعی و مصنوعی کاملا مسدود و کنترل مبادی ورودی شهرستان با دقت و حساسیت بالا صورت می گیرد.

وی ادامه داد: همچنین ضدعفونی معابر سطح شهرها، ضدعفونی خودروهای ورودی به شهرستان از جاده حمیل توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران و گندزدایی و ضدعفونی روستاهای تابعه طی چند نوبت با همکاری ناجا، سپاه، شهرداری، هلال احمر و سایر دستگاه ها و جمع آوری چادرهای گردشگران و طبیعت گردان در ایام تعطیلات نوروز صورت گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت: حضور میدانی فرمانداران، بخشداران، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان در تمام مدت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و همچنین مساعدت و همکاری مردم این دو شهرستان توانسته است وضعیت مطلوبی به وجود بیاورد. 

وی مبارزه صحیح و ریشه کن شدن کامل این ویروس را مستلزم حضور و تعامل صددرصدی تمام آحاد مردم و مسئولان دانست.

گفتنی است در شهرستان تازه تاسیس هلیلان تا کنون مورد مثبتی از ویروس کرونا گزارش نشده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =