نورشرق: نمی‌توانیم ناگهانی بگوییم بازیکن خارجی نخرید

تهران- ایرنا- رییس کمیته تعیین وضعیت در پاسخ به سوالی درباره اینکه در این برهه بهتر نیست باشگاه‌ها بازیکن خارجی نگیرند، گفت: این مساله نیاز به سیاست‌گذاری و مطالعه دارد و نمی‌توان ناگهانی به باشگاه‌ها گفت بازیکن خارجی نخرید.

جمشید نورشرق رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره توصیه به باشگاه‌ها برای جلوگیری از محرومیت و جریمه اظهار داشت: توصیه کلی ما بر طبق سیاست فدراسیون به باشگاه‌ها این است که رقم قرارداد را به صورت واقعی درج کنند و همچنین متناسب با دارایی خود قرارداد ببندند و در پی حل مشکلات قبلی باشند.

وی در ادامه افزود: تنها راهش همین است. باید متناسب با دارایی جلو رفت و به قول و قرارداد نیز پایبند بود. در این صورت مشکلی به وجود نخواهد آمد. از قدیم گفته‌اند: چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر کن.

رییس کمیته تعیین وضعیت در پاسخ به سوالی که آیا بهتر نیست در این برهه از حضور بازیکنان خارجی جلوگیری شود، گفت: این چیزی است که باید در سازمان لیگ و هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال درباره‌اش صحبت شود و باشگاه‌ها نیز مشارکت کنند چون ممکن است برخی مخالف باشند. این‌ها مسایلی است که باید به طور جمعی گرفته شود. نمی‌توانیم ناگهانی بگوییم بازیکن خارجی نگیرید. یادتان باشد قبلا نیز به یک‌باره گفته شد دروازه‌بان خارجی نگیرید. اما کلی مخالف داشت. این تصمیمات نیاز به مطالعه دارد. باید دید جهان چگونه تصمیم می‌گیرد و مقتضیات ملی ما چگونه خواهد بود.

وی در پایان درباره گفته علی فتح‌الله‌زاده سرپرست سابق باشگاه استقلال مبنی بر اینکه این باشگاه یک و نیم میلیارد تومان به کمیته تعیین وضعیت بدهکار است اذعان داشت: الان به طور دقیق از میزان بدهی باشگاه‌ها مطلع نیستم و باید نگاه دقیقی داشته باشم اما گر وی چنین چیزی گفته، حتما اشراف داشته‌ است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =