ممبینی: با نبی مشکل ندارم

تهران- ایرنا- عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال گفت: به هیچ وجه با محمدمهدی نبی مشکلی نداشتم و صحبتم درباره شیوه انتخاب او به عنوان دبیرکل بود.

هدایت ممبینی بعد از اتمام جلسه هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با خود محمد مهدی نبی مشکلی نداشتم و ندارم و صحبتم درباره شیوه انتخاب او بود. امروز جلسه هیات‌رییسه با حضور اعضا برگزار و مشکلات به وجود آمده نیز حل شد. جلسه بسیار خوبی بود. هیچ مشکلی درباره انتخاب نبی نبود و مذاکرات با فیفا نیز انجام شد.

وی درباره علت کنار رفتن ابراهیم شکوری گفت: سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال، دبیرکل جدید را معرفی کرد و به همین دلیل برخی تغییرات به وجود آمد.

عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال در خصوص اختلافش با مهدی محمدنبی خاطرنشان کرد: من با کسی زاویه ندارم و همان هنگامی که ابراهیم شکوری نیز انتخاب شد به نحوه حضور او نیز ایراداتی وارد کردم.

وی همچنین بیان داشت: بیشتر زمان جلسه امروز به اصلاح اساسنامه گذشت. باید تلاش کنیم سال خوبی برای فوتبالمان رقم بزنیم. باید از فرصت به دست آمده استفاده کنیم و هر چه سریع‌تر با دست به دست هم دادن اصلاح اساسنامه را در دستور کار قرار دهیم تا فوتبال ما به مسیر خود ادامه دهد.

ممبینی درباره برگزاری یا عدم برگزاری لیگ برتر و تصمیم گرفته شده در این‌باره گفت: هنوز تصمیم‌گیری نشده است. ما منتظر تصمیم کارگروه ورزشی درباره این بیماری هستیم تا ببینیم بعد از آن باید چه تصمیمی را اتخاذ کنیم. هر کسی می‌تواند ایده‌ای داشته باشد. باید منتظر باشیم. سازمان لیگ و کمیته مسابقات هم قرار شد با باشگاه ها بیشتر در این باره در ارتباط باشند.

وی درباره غیبت اسلامیان در جلسه امروز اذعان داشت: محمود اسلامیان در جلسه امروز حاضر نبود اما به صورت تلفنی در ارتباط بود و در جریان جلسه قرار داشت.

ممبینی همچنین افزود: جدول زمان‌بندی امروز طراحی شد. جدولی که باید تا ۱۰ آپریل به فیفا می‌فرستادیم و حدود سه چهار روز وقت داشتیم. این اتفاق امروز رخ داد.

وی در پایان درباره مشکلات مالی فدراسیون فوتبال گفت: بهتر است امرو مالی در این باره صحبت کند. به خاطر تحریم‌هایی که وجود دارد به هر حال سختی‌هایی وجود دارد اما سعی می‌کنیم مشکلی به وجود نیاید. اما این مساله فقط مختص فدراسیون فوتبال نیست. مسایلی مثل حق پخش هم باید حل شود تا بتوانیم از آن طریق بخشی از مشکلات را برطرف کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha