۱۴۰ هزار ماسک در داروخانه‌های تربت‌حیدریه توزیع شد

تربت‌حیدریه - ایرنا - مدیر غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه از توزیع ۱۴۰ هزار عدد ماسک در داروخانه‌های زیر پوشش این واحد دانشگاهی طی ۲۰ روز گذشته خبر داد.

سیدجواد حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ماسک‌ها با نظارت مدیریت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه تولید و برای فروش در بین داروخانه‌ها توزیع شده است.

وی همچنین از ادامه روند تولید این ماسک‌ها خبر داد و گفت: ماسک‌های تولید شده در اختیار تمامی داروخانه ها قرار می گیرد و فروش آن نیز باید با قیمت مصوب باشد.

او هدف از اجرای این طرح را تامین کالای مورد نیاز مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا ذکر کرد و افزود: تولید و توزیع ماسک با جدیت در دستور کار است و از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده می‌شود.

وی از شهروندان خواست هرگونه تخلف در این زمینه را از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۹۰ گزارش دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با زیرپوشش داشتن سه شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه به ۳۶۳ هزار نفر جمعیت این سه شهرستان استان خراسان رضوی خدمات می‌دهد.

این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان نهم دی تربت‌حیدریه و ۲۰ تخت در مه‌ولات دارد.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha