شیعی: ادامه لیگ نوزدهم را همراه با فصل بعدی برگزار کنیم

تهران- ایرنا- عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال گفت: من پیشنهاد دادم که اگر قرار است لیگ تعطیل شود با همین شرایط به فصل بیستم منتقل شود، یعنی تیم‌ها با همان امتیازهای لیگ نوزدهم به کار خود ادامه دهند.

محمود شیعی درباره طولانی شدن جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بحث برنامه‌ زمانی بود که برای فیفا در خصوص اساسنامه و انتخابات باید فرستاده می‌شد. همچنین راجع به دبیرکلی هم صحبت شد و به همین خاطر جلسه به طول انجامید.

وی در ادامه افزود: مهدی محمدنبی به عنوان دبیرکلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد و دیگر سرپرست نیست. مسائل به وجود آمده با فیفا و ای‌اف‌سی نیز حل شد.

عضو هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال درباره اساسنامه و طول کشیدن تنظیم آن تا حدود یک سال گفت: درباره اساسنامه هم باید بگویم کمتر از یک سال زمان می‌گیرد. برنامه زمانی آن برای فیفا ارسال می‌شود و اگر تایید شود در مدت زمان کمتری تنظیم خواهد شد. دبیرکل موظف است تا برنامه زمانی را تحویل دهد.

وی درباره استعفا از هیات‌رییسه تصریح کرد: من از باشگاه پیکان استعفا کرده بودم اما در فدراسیون کار خودم را قوی انجام می‌دهم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

شیعی درباره ادامه پیدا کردن لیگ با یک ساز و کار خاص بیان داشت: من دیشب پیشنهاد دادم که اگر قرار است لیگ تعطیل شود با همین شرایط به فصل بیستم منتقل شود؛ یعنی تیم‌ها با همان امتیازهای لیگ نوزدهم به کار خود ادامه دهند.

وی در پایان درباره انتقال بازی‌های لیگ به شهرهای جنوبی چون کیش گفت: من در این باره چیزی نشنیدم و سازمان لیگ باید توضیح بدهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =