قرآن، محور برنامه ریزی های سازمان تبلیغات اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: تمام ظرفیت این سازمان در ابعاد مختلف رسانه‌ای، فضای مجازی و غیره می بایست قرآن کریم باشد و همه مسئولان قرآن را محور برنامه ریزی خود قرار دهند.

به گزارش روز دوشنبه شبکه قرآن و معارف سیما حجت الاسلام محمد قمی در دیدار مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، گفت: اهتمام به تبیین اجتماعی اسلام ناب حول محور قرآن مهم‌ترین مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی ابراز امیدواری کرد با هم افزایی موثر و قدرتمند با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما یک اتفاق مبارک درگفتمان قرآنی کشور رخ دهد.

جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف با ارائه گزارشی از برنامه های شبکه قرآن و معارف سیما از آمادگی این شبکه با سازمان تبلیغات اسلامی برای برنامه ریزی و ساخت برنامه‌های فاخر قرآنی و معارفی حول مباحث مقاوت ، صبر و استقامت در قرآن خبر داد.

دبیر شورای معارف سیما همچنین از هماهنگی بین شبکه قرآن و معارف سیما با سازمان دارالقرآن الکریم برای ساخت ویژه برنامه سحرگاهی ماه مبارک رمضان با محتوا و مضامین قرآنی و معارفی با موضوع استقامت در قرآن تاکید کرد.

در این جلسه با حضور حجت الاسلام مهدی اخوان رییس سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی، مقرر شد تفاهم نامه‌ای با رویکرد سند اجرایی و راهبردی اندیشه ورز برای اقدامات و برداشتن گام موثر نوشته شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =