۱۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۱۴
کد خبرنگار: 2448
کد خبر: 83739996
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تعداد جان باختگان در ایتالیا به نزدیک ۱۶ هزار نفر رسید

تهران- ایرنا- شمار جان باختگان بر اثر ویروس کووید ۱۹ در ایتالیا با افزایش ۵۲۵ نفر در روز یکشنبه به ۱۵ هزار و ۸۸۷ نفر رسیده است این در حالی است که بیماران تحت مراقبتهای ویژه برای دومین روز در حال کاهش است.  

به گزارش رویترز، اداره حفاظت مدنی ایتالیا اعلام کرد:  آمار مرگ ومیر کرونا در ایتالیا اگرچه در روز یکشنبه با افزایش همراه بوده است اما براساس نمودارها این آمار کمترین میزان تلفات روزانه در دو هفته اخیر در این کشور است. 

به دنبال اقدامات دولت ایتالیا از جمله قرنطینه سراسری برای کنترل شیوع ویروس کرونا، هم اکنون شمار کل مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این کشور از ۱۲۴ هزار و ۶۳۲ نفر به ۱۲۸ هزار و ۹۴۸ نفر رسیده است.  

در میان افراد مبتلا شده تاکنون ۲۱ هزار و ۸۱۵ نفر بهبود یافته‌اند این در حالی است که آمار بهبودیافتگان در روز شنبه ۲۰ هزار و ۹۹۶ نفر اعلام شده بود.  

به گفته مقامات ایتالیا، با عبور از پیک بحران کرونا روند بستری شدن مبتلایان در بخش مراقبت‌های ویژه نیز روند نزولی پیدا کرده و از روز جمعه تا کنون ۱۷ نفر به آمار افراد خروج از بخش مراقبت‌های ویژه اضافه شده و هم اکنون شمار سه هزار و ۹۷۷ نفر در این بخش تحت مراقبت‌های درمانی قرار دارند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =