ولایتی: بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی از بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند

تهران- ایرنا- رییس بیمارستان مسیح دانشوری از ساخت داروی فاووپیراویر توسط دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی خبر داد و گفت: این دارو برای نخستین بار در ایران با رعایت موازین قانونی و تایید کمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری قرار گرفته است.

«علی اکبر ولایتی»  پس از اتمام دوره نقاهت صبح امروز یکشنبه در بیمارستان مسیح دانشوری حاضر شد و در نخستین جلسه شورای علمی این مرکز در سال ۱۳۹۹، با پزشکان، پرستاران و کادر درمانی دیدار و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و شبانه روزی آنان قدردانی کرد.
وی با تشریح شرایط موجود و ضرورت توجه حداکثری به ارائه خدمات به بیماران کرونایی با بسیج تمام امکانات گفت: بیمارستان مسیح دانشوری  از ابتدایی ترین ساعات شیوع ویروس کرونا با همراهی همه کادر درمانی و پرسنل خود به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا در کنار مردم ایستاد و با اهتمام و تلاش خسته ناپذیر همچنان در حال ارائه خدمات به مردم است و امیدواریم به زودی شاهد شکست کرونا باشیم.
ولایتی گفت: لازم می‌دانم از تلاش و پشتکار شبانه روزی همه شما عزیزان به عنوان مدافعان سلامت در این صحنه جهاد که با ایثارگری فعالیت داشته و دارید تشکر کنم.
وی افزود: خوشبختانه در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی برای اولین بار در ایران داروی فاووپیراویر ساخته شد و با رعایت موازین قانونی و تایید کمیته اخلاق در اختیار بیمارستان مسیح دانشوری برای درمان بیماران کرونا قرار گرفته است.
ولایتی با تاکید بر این که بیمارستان مسیح دانشوری هیچ مبلغی جهت درمان بیماران کرونایی دریافت نمی‌کند و با تمام امکانات در خدمت مردم شریف است، افزود: از ابتدا و در هماهنگی کامل با وزارت بهداشت، اقدامات مربوطه انجام شد و از وزیر بهداشت و همکاران ایشان به دلیل همراهی‌های به عمل آمده نیز تشکر می‌کنیم.
تعدادی از مدیران، پزشکان و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری هم در این جلسه گزارشی از روند اقدامات انجام شده در زمینه پذیرش، درمان، ارائه خدمات و حوزه‌های پژوهشی در مقابله با کرونا ارائه و از حضور و حمایت مستمر دکتر ولایتی قبل از بیماری در کنار کادر درمانی، پیگیری‌های مستمر حتی در دوران بیماری و قرنطینه و حضور مجدد پس از بهبودی در کنار همکاران بیمارستان ابراز خرسندی کردند.
در این دیدار همچنین از خانم آنتوتن سرپرستار بخش ۳ بیمارستان مسیح که به منظور ارائه خدمات به مردم شریف، برگزاری جشن ازدواج خود را به تعویق انداخته و مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، قدردانی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha