کارگاه تولید مواد ضدعفونی تقلبی در یکی از روستاهای ساوه کشف شد

ساوه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ساوه از کشف یک کارگاه که اقدام به تولید مواد ضدعفونی، ژل و شوینده های تقلبی و غیرمجاز در یکی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان می کرد، خبر داد.

«جعفر گندمکار» روز یکشنبه به ایرنا، گفت: این کارگاه متخلف امروز در بازرسی های مستمر و همچنین بر اساس گزارش های مردمی شناسایی و پس از دریافت حکم از مرجع قضائی، نسبت به پلمب آن اقدام شد.

به گفته او، بازرسان از این کارگاه ۲ هزار لیتر ژل ضدعفونی دست، یک هزار لیتر وایتکس، یک هزار و ۵۰۰ لیتر اسید و موارد رنگی شیمیایی قرمز و آبی، یک هزار و ۵۰۰ لیتر متانول و ۲ هزار عدد بطری خالی کشف کردند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساوه گفت: دست اندرکاران این کارگاه برخی از تولیدات مواد ضدعفونی را با نام و برندهای اقتصادی مشهور  تولید می کردند.

وی گفت: ۲ عامل اصلی این کارگاه به محض اطلاع از حضور بازرسان و نیروی انتظامی، از محل متواری شدند که پلیس برای دستگیری آنها تحقیقات خود را آغاز کرده است. 


گندمکار اظهار داشت: در کشف و توقیف فعالیت این کارگاه، بازرسان معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و نیروی انتظامی ساوه همکاری داشتند.

وی اظهار داشت: مقداری از مواد ضدعفونی تقلبی و ساخت این کارگاه که در یکی از مغازه های روستا در حال عرضه بود، توسط بازرسان جمع آوری شد.

وی گفت: پرونده ای در این زمینه در حال تشکیل است که به زودی برای انجام فرایندهای قانونی به مراجع قضائی ارسال خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =