گابریل: اتفاق جدیدی در پرونده شکایتم از پرسپولیس رخ نداده است

تهران- ایرنا- هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرونده من و پرسپولیس هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده است.

پرونده شکایت «فرناندو گابریل» از پرسپولیس به یکی از چالش‌های روز این باشگاه تبدیل شده است. چندی قبل هنگامی که مسوولان باشگاه برای عقد قرارداد با «آنتونی استوکس» به امارات رفته بودند، با گابریل نیز توافق‌ نامه‌ای را امضا کردند که البته مفاد آن از سوی پرسپولیس هرگز عملی نشد. از طرفی امروز از سوی پرسپولیسی‌ها عنوان شد که فیفا مشکل باشگاه را با این بازیکن حل کرده، اما گابریل می‌گوید که هنوز اتفاق جدیدی در پرونده او با سرخپوشان رخ نداده است.

«فرناندو گابریل» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، گفت: هنوز هیچ اقدام جدیدی در مورد این پرونده صورت نگرفته است و فکر نمی‌کنم که این مشکل حل شده باشد.

وی افزود: چندی قبل با مسوولان پرسپولیس توافق‌نامه‌ای را امضا کردم و علاوه بر تخفیف زیاد، به آنها مهلت نیز دادم. طبق آن توافق‌نامه قرار شد که مسوولان پرسپولیس در روز ۱۱ اسفند (یکم مارس) برای پرداخت پول اقدام کنند اما پنج روز پیش از آن فیفا رای خود را در پرونده اعلام و پرسپولیس را به پرداخت مبلغ بسیار بیشتری محکوم کرد. من منتظر بودم تا مسوولان باشگاه به وعده خود طبق توافق عمل کنند تا من هم شکایتم را از فیفا پس بگیرم، اما هیچ اقدامی از سوی پرسپولیس صورت نگرفت.

هافبک برزیلی اسبق سرخپوشان اضافه کرد: من بارها ثابت کردم که دوست ندارم هیچ مشکلی از سوی من برای پرسپولیس ایجاد شود و به همین خاطر و با وجود گذشت چند سال حاضر به امضای توافق‌نامه شدم.

گابریل در پایان تاکید کرد: ظاهرا پرسپولیس برای حل این پرونده با فیفا نامه‌نگاری کرده است تا این پول از طریق این نهاد پرداخت شود و من اطلاع دیگری در این زمینه ندارم و تنها می‌دانم که هیچ ابلاغیه جدیدی دریافت‌ نکرده‌ام و اتفاق تازه‌ای در این پرونده رخ نداده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =