کشف بیش از ۱۲ هزار عدد ماسک غیربهداشتی در شیروان

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی شیروان از کشف ۱۲ هزار و ۲۰۰ عدد ماسک غیربهداشتی در این شهرستان از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد.

سرهنگ مسعود وحیدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این خصوص ۲ نفر متهم نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.  

وی گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی به صورت مستقل و مشترک متشکل از نمایندگان فرمانداری، بهداشت، تعزیرات و سپاه در ۲ نوبت صبح و عصر یا شب در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شده است.

وحیدی افزود: علیرغم اطلاع رسانی ها و تذکرات قبلی به واحدهای صنفی،  مبنی بر پیروی از طرح فاصله گذاری اجتماعی، ۱۱۴ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل بی توجهی به هشدارها و عدم رعایت دستورالعمل های صادر شده تاکنون پلمب شده و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شده است.

فرمانده انتظامی شیروان گفت: در این چهارچوب از ۸۸۵ واحد صنفی بازدید شده است.

سرهنگ وحیدی از استمرار اقدامات کنترلی و طرح های نظارتی تا پایان ریشه کنی ویروس کرونا خبر داد و از عموم شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

شیروان در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها