۱۰ هزار ماسک رایگان در فیض‌آباد توزیع شد

تربت‌حیدریه- ایرنا- شهردار شهر فیض‌آباد از توزیع ۱۰ هزار ماسک رایگان با هدف مقابله و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در این شهر خبر داد.

جواد جعفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در راستای اجرای مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا روزانه با استفاده از ۲۲ هزار لیتر محلول ضدعفونی، معابر شهر فیض‌آباد گندزدایی می‌شود.

وی اظهار داشت: شهرداری فیض‌آباد از زمان انتشار ویروس کرونا، نسبت به ضدعفونی و گندزدایی تمام بوستان‌ها، مبلمان شهری و سرویس بهداشتی سطح شهر اقدام کرد و این کار با جدیت بیشتر همچنان در دستور کار است.

شهردار فیض آباد گفت: در صورت رعایت نکردن توصیه‌های بهداشتی توسط مردم، تلاش مسوولان بخش بهداشت و درمان  برای ریشه‌کنی این بیماری بی‌فایده خواهد بود.

جعفری افزود: با توجه به وظیفه ذاتی شهرداری‌ها، گندزدایی معابر شهری با جدیت همچنان در دستور کار است و برای تحقق این مهم از تمام امکانات و ظرفیت‌ها به شکل مطلوب استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: مردم باید با رعایت نکات بهداشتی، از حضور در مراکز شلوغ و پرجمعیت خودداری کنند تا شاهد ریشه‌کنی این بیماری باشیم. 

شهردار فیض آباد گفت: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اقدامی مهم برای قطع زنجیره انتقال ویروس کروناست و مردم باید با ماندن در خانه و عمل به توصیه‌های بهداشتی به مسوولان برای ریشه‌کنی این بیماری کمک کنند.

فیض آباد مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha