محدودیت‌ها و تصمیمات ستاد مقابله با کرونا تا ۲۲ فروردین پابرجاست

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: محدودیت‌ها و تصمیمات ستاد مقابله با کرونای شهرستان تا پایان ۲۲ فروردین ماه جاری پابرجاست.

امین امینیان روز یکشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان افزود: با واحدها و افردای که این تصمیمات و محدویت ها را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

وی در مورد از سرگیری فعالیت اصناف در این شهرستان گفت: شیب شیوع کرونا در شهرستان رو به پایین است که امیدواریم با ادامه این روند، اصناف پس از ۲۲ فروردین بتوانند سر کار حاضر شوند.

امینیان با بیان اینکه ۹۹ درصد از جمعیت شهرستان غربالگری کرونا شده اند افزود: مردم شهرستان بیش از ۵۰ روز است که با مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا همراه بوده اند و لازم می دانم از همراهی آنها تشکر کنم.
وی همچنین از توقیف و جریمه ۵۵ خودور متخلف در طول تعطیلات نوروز در این شهرستان خبر داد و گفت: اقدامات پیشگیرانه ستاد، در کاهش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان بسیار موثر بوده است.

وی از بانک ها خواست تا در دریافت اقساط، حال مردم و وضعیت موجود را در نظر بگیرند و اداره مالیات نیز مراعات حال اصناف را بکند.

امینیان همچنین از برخورد با فرصت طلبان و گران فروشان در این ایام خبرداد و گفت: با هر گونه تخلف و گران فروشی در این زمینه برخورد خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =