۶ هزار بازرسی از اصناف چهارمحال و بختیاری انجام شد

شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از انجام ۶ هزار و ۵۵۶ بازرسی از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: از این تعداد بازرسی ۲۹۵ تخلف شناسایی و تشکیل پرونده شده است.

به گزارش روز یکشنبه از سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، سجاد رستمی اظهار داشت: این بازرسی‌ها از تمامی اصناف فعال در استان، داروخانه‌ها، فروشگاه‌های لوازم بهداشتی، رستوران‌ها، اصناف خدماتی و کارخانه‌های تولیدی از اوایل اسفندماه ۹۸تاکنون  انجام شده است.

وی‌، ارزش تخلفات کشف شده را ۲۴۳ میلیون و ۳۴۴ هزار ریال عنوان و تصریح کرد:بیش‌ترین تخلفات در زمینه درج نشدن قیمت و گران‌فروشی ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده بود.

رستمی، ضدعفونی کردن واحدهای تولیدی و صنعتی استان و نظارت بر سلامت کارگران را از دیگر اقدامات انجام شده در استان ذکر کرد و گفت: تاکنون هیچ یک از واحدهای تولیدی و صنعتی استان تعطیل نشده و کم‌کاری نداشته است.

به گزارش ایرنا، بیماری ویروسی کرونا که عامل انتشار آن کووید ۱۹ است به بیشتر کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =