۱۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۳۸
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 83739205
۰ نفر

برچسب‌ها

بزرگداشت شهید سردار حاج‌ میرزامحمد سلگی در رادیو نمایش

تهران- ایرنا- رادیو نمایش با پخش کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» یاد و خاطره شهید سردار حاج میرزا محمد سلگی را گرامی می‌دارد.

کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» مفتخر به تقریظ مقام معظم رهبری به قلم حمید حسام است که خاطرات سردارشهید میرزا محمد سلگی و جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل (ع) و چهار فرمانده لشگر ۳۲ انصار الحسین (ع) همدان را روایت می‌کند.

اشرف السادات اشرف نژاد تهیه کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» در این باره، گفت : این کتاب موفقیت های زیادی را به دست آورده و فروش بالایی داشته است و محمد رضاعلی به عنوان گوینده تلاش بسیار زیادی کرد تا حس فوق العاده ای را برای مخاطب ایجاد کند و به نظرم از عهده آن برآمده است.

وی افزود: کتاب های اینچنینی چنان نوشته شده اند که گویا شما در صحنه جنگ حضور دارید و تمامی آن هیجانات و احساسات به نوعی به شما منتقل می شود و بالاتر از یک فیلم مستند جنگی تاثیر گذار است و خلوص خاصی که در آن وجود دارد باعث می شود که مدتها اثر آن حضور را در خود احساس کنید.

تهیه کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» ادامه داد: با خواندن اثر انگار رزمنده ای میان میدان جنگ هستی و هر لحظه ممکن است به شهادت برسی و آنجا است که می فهمی هیچ امری جز به اراده و خواست خدا اتفاق نمی افتد.

اشرف نژاد در پایان تأکید کرد: خلوص گوینده و گفتار و اعتقاد او در ایجاد این حس بسیار موثر است و به هر گوینده ای نباید اینگونه کارها سپرده شود چرا که نویسنده کتاب جنگی مسئولیتی دارد و گوینده و تهیه کننده هم مسئولیتی جدا و به نظرم این کار در جایی نزد خداوند جهاد کوچکی است چرا که شناساندن شهدا کم از جهاد نیست.

سردار حاج‌میرزا محمد سلگی یکی از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس استان همدان روز پنجشنبه هفته گذشته (۱۴ فروردین) پس از سال‌ها درد به دلیل جراحت شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.

«آب هرگز نمی میرد» به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با گویندگی محمد رضا علی، در چهارده قسمت هر روز ساعت ۱۴:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =