طرح غربالگری اتباع خارجی در استان تهران تسریع می‌شود

تهران- ایرنا- معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به ضرورت رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در اجرای طرح غربالگری اتباع خارجی در این استان تسریع می شود.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی با اشاره به طرح غربالگری اتباع خارجی اظهارداشت: به منظور غربالگری اتباع خارجی تفاهم نامه ای بین سردار سلامی فرمانده سپاه و وزیر بهداشت و درمان انجام شده که این امر در سطح استان تهران قدری عقب بود.

وی تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد که فرمانداران این موضوع را در دستورکار قرار دهند، در این راستا برخی اطلاعات اتباع خارجی در دسترس اداره اتباع استانداری است که قرار شد از سوی فرمانده انتظامی تهران بزرگ و همچنین سپاه سیدالشهدا پیگیری شود تا کار سرعت بیشتری پیدا کند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران افزود: در شهرستان های این استان، اتباع خارجی حضور دارند که این طرح به منظور جلوگیری از شیوع کرونا در میان آنان اجرایی می شود تا اثرگذاری موثری در کاهش شیوع کرونا داشته باشد. 

گودرزی خاطرنشان کرد: رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی نقش مهمی در توقف چرخه انتقال ویروس کرونا دارد و امید است با همراهی و مشارکت مردم از این شرایط عبور کنیم.

تا ظهر روز ۱۶ فروردین بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۵۵ هزار و ۷۴۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این میان سه هزار و ۴۵۲ نفر جان خود را از دست داده اند و ۱۹ هزار و ۷۳۶ نفر نیز بهبود یافته اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =